logo

reality

 

nabízíme

kapitalizaci nemovitého majetku

    

 

obruvod

 

billionphotos-604289_medium2000

 

Využijte vaši,

 

i komerční nemovitost jako investici

 

   Nedaří se vám prodat vaši nemovitost  ? 

Nabízíme Vám příležitost kapitalizace vaší nemovitosti, než se najde kupec  !

Tato varianta Vám poskytne příjem , který můžete vnímat jako rentu, nebo příspěvěk k důchodu .

Navrhujeme kapitalizaci vaši nemovitosti za účelem jejího zhodnocení, než dojde k prodeji .   Kapitalizaci provedete sjednáním bankovní Americké  hypotéky s nízkým úrokem.  Výše kapitalizace je na vašem rozhodnutí – minimum je  10 %  z tržní hodnoty nemovitosti .Tyto finance vložíte na svůj obchodní účet u ING Bank v Holandsku  . Finanční prostředky budou zhodnocovány na burzovním trhu. Hypoteční splátka bude hrazena z výnosu obchodování a část financí Vám zůstane k osobnímu využití. Správnost vašeho rozhodnutí na základě dosažených výsledků budete moci posoudit každý měsíc , případně každý den kontrolou vašeho obchodního účtu . Samotné obchodování je řízeno konzervativní strategií , kdy se apriory nehoníme za co nejvyšším ziskem, ale nejdříve vyděláme na hypo splátku a dle vývoje na trhu se snažíme navýšit zisk. Výnos je každý měsíc jiný, záleží na trhu.

Současně Vám nabízíme možnost uzavřít smlouvu o smlouvě budoucí kupní na samém počatku naší spolupráce. V  okamžiku dosažení výnosu z obchodování rovnající se vašemu požadavku na kupní cenu , vaši nemovitost právně odkoupíme.  Výhodou této nabídky je garance okamžitého řešení vašeho záměru na prodej nemovitosti,  za vaši kupní cenu . V průběhu obchodování (zhodnocování ) můžete kdykoli nemovitost prodat jinému zájemci a průběžný výnos z obchodování bude navýšením vaší kupní ceny . Předpokládaný roční výnos kapitalizace je min. 40 % p.a. z výše investice. Naše řešení Vám současně nabízí zachování tohoto typu příjmu i v dalších letech po prodeji nemovitosti .  Můžeme říci, že přistoupením na naší nabídku, můžete získat v průběhu několika let i násobek vaší prodejní ceny !

Nebojte se, a v klidu zvažte naší neobvyklou, ale přesto seriózní nabídku . Srovnejte naši nabídku na zhodnocení financí například se stavebním spořením ? Jak by se vám libila skutečnost, že nemovitost kterou vlastníte , vám vydělává peníze  ? Nechte vaší  nemovitost jednoduše vydělávat  !  Naší prioritou  je spokojený klient , protože pouze spokojený klient  generuje  příjem i nám.

 

bop

 

PostupRekapitulaceBurzovní obchodování
Na základě vašeho zájmu, dojde k osobní schůzce a představení konkrétní nabídky a možnosti investice. Nabízíme zhodnocení v souladu s vaším naturelem a vnímání obchodního rizika. Této naší spolupráci říkáme partnerské řízení investic.

Poskytujeme trvalý servis v ČJ, poradenství i součinnost v začátcích – založení zahraničního účtu, převod peněz , otevření burzovního účtu atp.

Na začátku realizujeme obchodní schůzku, kde si vzájemně vyměníme své  postoje a názory k naší nabídce.

Upřesníme vaše možnosti a podmínky při obchodování

– Založení bankovního účtu a obchodní platformy provedete v klidu domova přes PC                                                                                            – Váš bankovní účet je úročen bankou 5 % p.a.
– K vašemu vkladu získáváte 20 – 50 % bonus   = spoluúčast burzovního obchodníka                                                                                         – Tento bonus nelze vybrat, ale banka jej úročí také 5 % p.a. s měsíčním připisováním
– Bez jakýchkoli poplatků
– Zhodnocení částky na účtu naším obchodováním od 5 % p.a.  , dle vámi zvolené míry rizika
– Peníze máte kdykoli k dispozici – nejsou vázané časovou lhůtou
– Peníze můžete použít na cokoli    . . .    důchod  –  renta 

Celá činnost burzovního obchodování je spravována firmou Winsignals LLC (Washington D. C., USA) . Poskytujeme základní informace ohledně obchodování na burze našim klientům. Společnosti, které nám zajišťují veškerý servis ve vzájemné spolupráci najdete na www.TradersNo1.com , www.goldstarway.com/cz/ , www.gcitrading.com .

Z vaší strany je potřeba učinit pouze 3 věci … 1. založit burzovní účet , 2. zaslat finance na bankovní účet , 3. podepsat a zaslat plnou moc k zastupování při obchodování – partnerské řízení investice . Ve všech krocích Vám budeme nápomocni.

Celý navazující proces burzovní činnosti je zcela legální, a není potřeba souhlasu ani licence ČNB.